Stalowe płaszczowe drzwi zewnętrzne

Uniwersalne, praktyczne i dopasowane do każdego obiektu. Bogata oferta kolorów, wiele możliwości zastosowania i specjalna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie różnych kierunków otwierania sprawiają, że drzwi stalowe płaszczowe stanowią uniwersalne rozwiązanie. Wybierając stalowe drzwi płaszczowe, możesz wybierać spośród wielu opcji dodatkowego wyposażenia.

Konstrukcję drzwi płaszczowych tworzy pełne lub przeszklone skrzydło i stalowa ościeżnica z kształtowników profilowanych, co gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata.

drzwi-plaszczowe-ECO-wisniowski

Solidne i trwałe drzwi stalowe Wrocław

Wszystkie oferowane przez nas drzwi stalowe cechują się wyjątkową wytrzymałością i solidnością. Są produkowane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących funkcjonalność i długotrwałą żywotność. Specjalna konstrukcja umożliwia uzyskanie różnych kierunków otwierania, co sprawia, że drzwi te są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Wspomniana konstrukcja jest tworzona przez przeszklone lub pełne skrzydło oraz stalową ościeżnicę z kształtowników profilowanych, zapewniających niezawodność i bezawaryjność na lata.

Czytaj więcej

Drzwi stalowe do każdego obiektu

Wyjątkowa praktyczność i uniwersalność sprawiają, że drzwi sprawdzą się w dowolnego rodzaju obiekcie. Dodatkowo szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobór barwy drzwi do koloru elewacji, stolarki okiennej albo elementów wykończeniowych w budynku. Zastosowane do malowania farby i okleiny gwarantują bardzo trwały, estetyczny i oryginalny wygląd.

Szeroka oferta drzwi stalowych

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę modeli jedno- i dwuskrzydłowych, charakteryzujących się odmiennymi parametrami. Proponujemy m.in. drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne o grubości skrzydła 40 lub 62 mm, z cienkimi i grubymi przylgami, listwami automatycznie opadającymi, wizjerem czy dodatkowymi zamkami. Wszystkie modele są wypełnione styropianem, ewentualnie wełną mineralną albo kartonem komórkowym, posiadają dobrej jakości uszczelki przylgowe, zamki zapadkowo-zasuwkowe oraz klamki powlekane tworzywem. Niektóre wersje posiadają możliwość zamontowania m.in. ościeżnic wewnętrznych i obejmujących, wzmocnień obwodowych skrzydeł, przeszkleń, zawiasów 3D czy też układów napowietrzania. Model ECO można ponadto wykonać na zamówienie, według określonych, specjalnych wymiarów.

W zależności od zapotrzebowania i gustu, możliwy jest wybór drzwi z doświetleniem umieszczonym w niemal dowolnym miejscu: po lewej, prawej oraz obu stronach naraz, na górze oraz w wielu innych kombinacjach.
Każdy model objęty jest gwarancją producenta. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę. Ponadto możliwy jest zakup dodatkowego wyposażenia, pozwalającego na uzyskanie jeszcze większej użyteczności modeli, takich jak samozamykacze ramieniowe i szynowe, systemy napowietrzania, dźwignie antypaniczne, przeszklenie dodatkowe typu bulaj, kratki, zawiasy, stopki podporowe, bolce przeciwwyważeniowe, listwy automatycznie opadające oraz wiele innych elementów i akcesoriów.

Oferta na stalowe drzwi – Wrocław

Siedziba naszej firmy mieści się stolicy Dolnego Śląska, ale Wrocław nie jest jedynym miastem, na terenie którego działamy. Świadczymy również usługi dla klientów z tego miasta i okolic, a także z dalszych obszarów województwa. Jeśli potrzebny okaże się konkretny model lub też profesjonalna pomoc w zakresie doboru odpowiednich drzwi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią udzielą szczegółowych informacji na temat naszej oferty, fachowo doradzą i wyjaśnią ewentualne wątpliwości.

Poszukujesz więcej informacji o ofercie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY UZYSKAĆ POMOC