METRO - nowej generacji napęd do bramy garażowej

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii.

Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi.

METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI

Napęd do bramy Metro
  • AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD – zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia dolnej krawędzi skrzydła z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
  • SZYNA Z ŁAŃCUCHEM WYPOSAŻONA W SYSTEM WYGŁUSZAJĄCY – zapewnia cichą i płynną pracę, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym ipołożonych blisko sypialni.
  • DROGA RADIOWA RTS – Doskonałe, rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii Somfy pozwala na instalacje i rozbudowę systemu napędowego bez konieczności ingerowania w strukturę ściany. Stąd też jest to idealne rozwiązanie nie tylko do nowego budownictwa, ale przede wszystkim do modernizacji czy remontu. Intuicyjne programowanie i zastosowanie wyświetlacza umożliwia dostosowanie parametrów pracy i odpowiednią konfigurację funkcji.
  • ŁATWE PROGRAMOWANIE – wyświetlacz LCD oraz możliwość konfiguracji wielu parametrów
  • FOTOKOMÓRKI – system zapewnia optymalną ochronę w przypadku gdy pomiędzy fotokomórkami pojawi się przeszkoda.
  • POSIADA WBUDOWANĄ LAMPĘ SYGNALIZACYJNĄ
  • MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MECHANICZNEJ BLOKADY ANTYWŁAMANIOWEJ – blokuje bramę w pozycji zamkniętej, zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy garażowej.
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA AKUMULATORA AWARYJNEGO ZASILANIA – umożliwia on otwarcie i zamknięcie bramy w przypadku braku zasilania.
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA SYRENY ALARMOWEJ
  • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DODATKOWEGO ZEWNĘTRZNEGO ŹRÓDŁA OŚWIETLENIA NP OŚWIETLENIA PODJAZDU

EXTENDED CARE – 5 lat gwarancji na automatyczne bramy garażowe.

Brama segmentowa do niskich nadproży UniPro Nano – unikatowa specjalna konstrukcja umożliwia montaż bramy automatycznej w przypadku nadproża tylko 80 mm.

Sprężyny skrętne montowane są wtedy na końcu prowadnic poziomych. Ta brama oferowana jest tylko w wersji automatycznej.

5 lat gwarancji od Wiśniowski

Napęd do bramy Wrocław - automatyka bram Wrocław

Napęd do bramy to niezwykle użyteczne rozwiązanie dla wielu użytkowników garaży. Stanowi zakup na długie lata oraz bardzo ułatwia codzienną obsługę skrzydła bramy. Automatyka do bram garażowych pozwala zaoszczędzić czas i jest przy tym bardzo bezpieczna w obsłudze. Na rynku można znaleźć bardzo wiele rodzajów bram garażowych i praktycznie do każdej, takiej jak bramy o skrzydłach segmentowych, rolowanych, uchylnych, czy nawet dwuskrzydłowych, można opcjonalnie podłączyć dowolny model napędu elektrycznego.

Napęd do bramy garażowej Wiśniowski Wrocław

Napęd do bramy garażowej to szczególnie przydatne i elastyczne rozwiązanie na przykład w przypadku złej pogody. Skrzydło można otworzyć w łatwy i szybki sposób za pomocą specjalnego pilota lub nawet smartfonu z technologią Bluetooth bez konieczności wysiadania z samochodu.

Firma Prokad posiada w swojej ofercie bardzo nowoczesne i zaawansowane systemy napędów do bram garażowych z unikalną technologią sterowania radiowego. Dla wybranych modeli istnieje możliwość udzielenia gwarancji na 3 lub nawet 5 lat pod. Przystąpienie do programu wydłużonej gwarancji wiąże się z koniecznością wykonywania obowiązkowych przeglądów technicznych wykonywanych przez doświadczonego instalatora. Dzięki takiemu rozwiązaniu można cieszyć się długą pracą urządzenia przez wiele lat.

Napęd do bramy garażowej somfy Wrocław

Somfy to znany producent napędów do bram wjazdowych, bram garażowych, żaluzji, rolet, markiz, pergoli i urządzeń smart home. Firma Prokad od wielu lat współpracuje z tym światowym liderem w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. Napęd do bramy garażowej somfy to nowoczesne urządzenie z 5-letnią gwarancją na użytkowanie. W ofercie Prokad dostępny jest napęd METRO, który posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w niewielkiej, nowoczesnej i kompaktowej obudowie.

Napęd garażowy Wrocław

Napęd garażowy będący w sprzedaży Prokad posiada amperometryczne wykrywanie przeszkód za pomocą dołączonych do bramy fotokomórek, która zapewniają ochronę w sytuacji, kiedy w trakcie otwierania lub zamykania bramy przed czujnikami pojawi się potencjalna przeszkoda. Napęd jest sterowany drogą radiową i dzięki rozwiązaniom somfy możliwa jest instalacja i rozbudowa systemu napędowego bez konieczności integrowania w strukturę ściany.

Wobec powyższego, napędy garażowe oferowane przez firmę Prokad doskonale nadają się nie tylko do nowego budownictwa, ale również do modernizacji czy remontu. Napęd posiada inteligentne i intuicyjne oprogramowanie, które umożliwia dostosowanie parametrów pracy i odpowiednią konfigurację funkcji.