Drzwi drewniane CAL Wrocław

Drzwi CAL to drzwi zrodzone z natury. Powstają z surowca w 100 proc. ekologicznego i odnawialnego. Pozyskujemy go wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej.

Powierzchnię naszych drzwi uszlachetniają ekologiczne, wodorozcieńczalne lakiery.

30 lat gwarancji na drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane zewnętrzne Wrocław - w zgodzie z naturą

CAL prowadzi politykę „Drzewo za drzwi”, co oznacza, że w miejsce ściętego drzewa odsadzamy nowe. Wiosną, każdego roku nasi pracownicy uczestniczą w akcji sadzenia lasu. Dziękujemy w ten sposób naturze, której owoce służą naszym Klientom.

Drzwi ekologiczne to drzwi nie tylko wykonane z naturalnego surowca, ale po prostu ciepłe, które pozwolą Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu. CAL, jako Ambasador Budownictwa Pasywnego oferuje produkty o doskonałych i sprawdzonych parametrach.

Drzwi drewniane wewnętrzne Wrocław - ciepłe z natury

Pamiętaj! Drzwi drewniane swoimi parametrami cieplnymi gwarantują niskie zużycie energii, ponieważ ich termoizolacyjność wynosi nawet 0,58 W/M2K – to nie tylko oszczędność, ale właśnie dbałość o środowisko, ponieważ przez drzwi i okna tracimy nawet 35 proc. energii cieplnej.

Drzwi ekologiczne, z natury doskonałe, wykonane są z wysokogatunkowego drewna dębowego. Warto wiedzieć, że jest to drewno pochodzące z lasu certyfikowanego – oznacza to, że na jego terenie nie stosuje się pestycydów i chroni się rzadkie gatunki zwierząt oraz roślinność. Takie lasy są zarządzane poprawnie na każdym etapie – od wysiania nasion w szkółkach leśnych, poprzez wszelkie zabiegi hodowlane i ochronne prowadzone w drzewostanach, do wycinki i sprzedaży drewna włącznie.

Drzwi zewnętrzne CREO Wrocław

Poszukujesz więcej informacji o ofercie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY UZYSKAĆ POMOC

Drewniane drzwi Wrocław

Drewniane drzwi to coraz częstszy i zyskujący na popularności sposób estetycznego oraz eleganckiego wykończenia domów. Drewno to naturalny, uniwersalny i bezpieczny materiał, który powoduje, że mimo rosnących cen drzwi te rozwiązania są coraz częściej wybierane zamiast drewnopochodnych odpowiedników.

Firma Prokad oferuje nowoczesny element wykończenia elewacji, który z jednej strony będzie doskonale zabezpieczać dom przed niechcianymi wizytami, z drugiej zaś stanowi elegancką dekorację nieruchomości. Drzwi drewniane od początku produkowane oraz montowane przez firmę cechują się wyjątkową trwałością oraz wytrzymałością. Solidnie podzespoły oraz mocowanie sprawiają, że drzwi posłużą na długie lata. Modele oferowane przez Prokad charakteryzują się wysokimi parametrami cieplnymi i gwarantują niskie zużycie energii z uwagi na odpowiednie wartości współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie WPC = 0,58 W/M2K, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet do 35% energii.

Drzwi zewnętrzne drewniane z szybą Wrocław

Drzwi zewnętrzne drewniane z szybą są coraz częściej wybierane przez Klientów firmy Prokad. Drzwi CAL powstają w 100% z ekologicznego i odnawialnego surowca, pozyskiwanego z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. CAL to polityka „drzewo za drzwi”, która oznacza, że na każde ścięte drzewo przeznaczone na wyprodukowane drzwi firma deklaruje zasadzenie nowego. Powierzchnia drzwi dodatkowo jest pokrywana wodorozcieńczalnymi, ekologicznymi lakierami, które są nieszkodliwe dla środowiska.

Drzwi zewnętrzne drewniane z szybą stanowią alternatywę dla jednolitych, często monotonnych w wyglądzie modeli. Odpowiednio ukształtowana i wyprofilowana szyba dodaje wyjątkowego charakteru i z pewnością przykuwa oko wizytujących gości. Umieszczenie w drzwiach przeszklonego elementu daje również wiele praktycznych aspektów, jak na przykład możliwość podejrzenia obszaru na zewnątrz elewacji budynku oraz doświetlenie przedsionka lub korytarza. Warto też wspomnieć, że odpowiednio wykonane i zamontowane przeszklenie nie powoduje pogorszenia właściwości termoizolacyjnych.

Drzwi drewniane na wymiar Wrocław

Firma Prokad oferuje drzwi drewniane na wymiar po konsultacji z fachowcami. Kosztorys wykonania drzwi wraz ze wszystkimi pracami związanymi z zamontowaniem są bezpłatne. Na miejscu można również skorzystać z pomocy pracowników, którzy od lat zdobywają doświadczenia w zakresie solarki drzwiowej. Firma realizuje indywidualne zamówienia „na wymiar” według potrzeb i życzeń Klientów. Możliwa jest również modyfikacja w zakresie konstrukcji oraz sposobu wykończenia drzwi.

Drzwi drewniane z szybami Wrocław

Najczęściej zastosowanie prac w stolarce otworowej kojarzone jest z produkcją okien. Szkło może być też ciekawym dodatkiem do drzwi. Tutaj należy przede wszystkim kierować się odpowiednim stylem oraz designem wykończenia elewacji domu. Drzwi drewniane z szybami oferują bardzo dobre parametry akustyczne, cieplne oraz antywłamaniowe. Jedną z podstawowych zalet takich drzwi jest dodatkowe oświetlenie wnętrza budynku od strony korytarza lub przedsionka. Naturalne światłe, które wpada przez szybę w drzwiach wejściowych sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne i przestronne. Dodatkowo można zaoszczędzić na energii elektrycznej potrzebnej do oświetlenia wnętrza domu.

Drzwi drewniane na zamówienie Wrocław

Firma Prokad oferuje drzwi drewniane na zamówienie w wielu zróżnicowanych wariantach. Każdy model może być osobno przedyskutowany z Klientem według indywidualnych upodobań. Wycena oraz konsultacje na miejscu są darmowe. Firma zachęca do odwiedzenia siedziby i zapoznania się z wybranymi produktami w praktyce.

Drzwi zewnętrzne drewniane Wrocław

Drzwi zewnętrzne drewniane we Wrocławiu to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących naturalne piękno i trwałość. Wykonane z wysokiej jakości drewna, zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a także wyjątkową estetykę. Dostępne w różnych stylach i kolorach, pozwalają na dopasowanie do każdego rodzaju architektury. Drewniane drzwi zewnętrzne łączą tradycyjny wygląd z nowoczesnymi technologiami zabezpieczeń, oferując jednocześnie elegancję i bezpieczeństwo dla każdego domu.