Brama garażowa uchylna Wrocław

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

Brama uchylna connect

Poszukujesz więcej informacji o ofercie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY UZYSKAĆ POMOC

Bramy uchylne Wrocław

Garażowe bramy uchylne to obecnie jedne z najbardziej popularnych rozwiązań na rynku. Cechują się bardzo prostą konstrukcją i sprawdzonymi mechanizmami, co gwarantuje niezawodne działanie przez długie lata. Skrzydło takiej bramy wykonane jest najczęściej ze stalowej blachy ocynkowanej typu trapez T-10 o poziomym, pionowym oraz skośnym układzie wypełnienia. W wielu przypadkach Klienci zamawiają również skrzydła z niezawodnej stalowej blachy perforowanej. Obie wersje są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz powstawanie korozji.

Bramy uchylne oferowane przez firmę Prokad posiadają nowoczesne elementy ościeżnicy, które są zespolone ze sobą za pomocą trwałych połączeń skręcanych. Takie rozwiązanie zapewnia bezawaryjne działanie bramy w długim okresie czasu.

Bramy garażowe uchylne na wymiar Wrocław

W firmie Prokad dostępne są od zaraz bramy garażowe uchylne na wymiar. Tylko od wyobraźni Klientów zależy jej ostateczny rozmiar (szerokość oraz wysokość), sposób działania (tryb ręczny lub automatyczny) oraz możliwość ocieplenia skrzydła ramy (istnieje możliwość doinstalowania pianki pomiędzy zewnętrzne i wewnętrzne poszycie skrzydła bramy.

Bramy garażowe uchylne na wymiar dostępne są w wersji z ociepleniem, dzięki czemu korzystny jest współczynnik przenikalności cieplnej. Taka poprawa izolacyjności garażu będzie szczególnie doceniona przez Klientów w chłodniejsze pory roku.

Bramy uchylne Wiśniowski Wrocław

Bramy uchylne posiadają profile, które łączone są za pomocą specjalnych, nowoczesnych akcesoriów zapewniających sprawną pracę w każdych warunkach pogodowych. W bramie zamontowano specjalną poprzeczkę bezpieczeństwa, która łączy poziome prowadnice oraz ślizgi boczne, co mocno decyduje o trwałości konstrukcji.

W bramie uchylnej zastosowano specjalny układ sprężyn naciągowych, który równoważy ciężar skrzydła i tym samym wspomaga podnoszenie oraz opuszczanie skrzydła bramy. Sprężyny natomiast zabezpieczono w dopasowanych do ich rozmiaru tulejach ochronnych. Łożyskowane rolki są gwarancja długoletniej i cichej pracy, natomiast dwupunktowe ryglowanie zabezpiecza bramę przed otwarciem przez niepowołane osoby.

Bramy uchylne z napędem Wrocław

Bramy uchylne Prokad dostępne są w wielu wariantach, w zależności od potrzeb Klientów. W ofercie dostępne są unikatowe i nowoczesne bramy uchylne z napędem, dzięki czemu praca człowieka przy otwieraniu i zamykaniu bramy jest znacznie ograniczona. Firma Prokad posiada nowoczesne i unikalne rozwiązania w zakresie nowej generacji napędów do bram. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu radiowemu RTS oraz dostępnemu oprogramowaniu, parametry pracy bramy można konfigurować zdalnie, na przykład z wykorzystaniem telefonu komórkowego.

Napędy METRO posiadają wyjątkowe parametry techniczne, mogą być zabezpieczone przeciążeniowo w sytuacji dolnej krawędzi bramy z przeszkodą, pozwalają na elastyczną rozbudowę oraz można do nich dołączyć akcesoria dodatkowe, takie jak lampa sygnalizacyjna, mechaniczna blokada antywłamaniowa czy możliwość podłączenia syreny alarmowej. Bramy uchylne z napędem z pewnością docenią klienci, dla których liczy się nie tylko solidna konstrukcja wykonania, ale również wygoda i elastyczność użytkowania.