bramy garażowe Bolesławiec

Z naszą ofertą docieramy również do Bolesławca. Mieliśmy już okazję zrealizować wiele projektów w tym mieście oraz jego okolicach. Dlatego doskonale znamy potrzeby jego mieszkańców. Jeśli chodzi o bramy garażowe, Bolesławiec należy do miast, w których szczególną wagę przykłada się do jakości asortymentu oraz dodatkowych usług. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą bram, ale też ich montażem na miejscu u klienta. Zyskaliśmy więc dobrą opinię wśród mieszkańców miasta.

Bramy Wiśniowski Bolesławiec

Bramy oferowane przez firmę Prokad można podzielić na segmentowe, roletowe, uchylne, dwuskrzydłowe i przemysłowe. Przez Klientów najczęściej zamawiane są modele segmentowe, które posiadają mocny, stalowy pancerz a pod nim piankę poliuretanową o grubości 40 lub 60 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu współczynnik przenikalności cieplnej wynosi tylko 1,07 W/m2K dla wypełnienia 40 mm. Solidna konstrukcja oraz prosty montaż sprawiają, że są to bramy najchętniej wybierane przez Klientów.

Coraz bardziej na popularności zyskują rozwiązania roletowe, dzięki którym można zaoszczędzić sporo miejsca z uwagi na możliwość zawijania do montowanego u góry kompaktowego kasetonu. Bramy takie posiadają mechanizm elektryczny i mogą być obsługiwane za pomocą dedykowanego pilota.

Z kolei modele uchylne to doskonały sposób na poradzenie sobie z niskim nadprożem. Są często wybierane do istniejących już budynków z ograniczonymi rozmiarami wjazdu i cechują się prostą budową i niezawodnością.

Bramy dwuskrzydłowe to tradycyjne rozwiązanie, które korzysta z wielu zaawansowanych technologii. Ościeżnica oraz skrzydła wykonane są z ocynkowanych stalowych kształtowników, przez co są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Skrzydło jest wypełnione blachą stalową ocynkowaną w formie trapezowej T-10 o poziomym, pionowym oraz skośnym układzie wypełnienia.

Firma posiada spore doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnych bram przemysłowych. Można je montować zarówno w halach produkcyjnych, jak również w magazynach. Dostępnych jest wiele modeli. Do salonów o charakterze wystawowym, lotnisk oraz budynków nowoczesnej architektury z powodzeniem wystarczy wybrać model harmonijkowy o wysokiej funkcjonalności i estetyce. W magazynach lub większych halach sprawdzą się bramy roletowe.

Bramy przeciwpożarowe Bolesławiec

Bramy przeciwpożarowe pełnią bardzo ważną rolę w ścianach w celu oddzielenia niebezpieczeństwa pożarowego o określonej odporności ogniowej. Głównym celem stosowania tych bram jest zamknięcie otworów zapewniających właściwe bezpieczeństwo pożarowe w budynkach użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego oraz w halach produkcyjnych i magazynowych. Najczęściej stosowane rozwiązania w tym zakresie to bramy przesuwne.

Bramy segmentowe Bolesławiec

Jednym z najchętniej zamawianych u nas produktów są bramy garażowe segmentowe. Bolesławiec nie należy pod tym względem do żadnych wyjątków. Również tutaj można zobaczyć nasze sztandarowe modele. Wszystkie łączy stalowy panel z wypełniaczem w postaci pianki poliuretanowej o grubości 40 albo 60 mm. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła Uk wynosi 1,07  dla bramy z panelem 40 mm, czyli modelu UniPro. Jest on chętnie wybierany ze względu na swoją konstrukcję oraz prostą możliwość montażu. Doskonale sprawdza się w nowoczesnym budownictwie.

Zwracamy Państwa uwagę na pozostałe produkty, a więc UniPro Nano, UniTherm i Prime. To modele o polepszonym współczynniku Uk i licznymi udoskonaleniami, które przydadzą się w specyficznych sytuacjach. Przykładowo UniPro Nano to przystosowane do niskich nadproży bramy garażowe segmentowe. Bolesławiec to miasto, w którym można zetknąć się z każdym rodzajem budownictwa i stylami architektonicznymi, dlatego przygotowaliśmy odpowiednio szeroką ofertę.

Bramy roletowe Bolesławiec

Posiadamy też bardzo przydatne bramy roletowe, Bolesławiec ma więc dostęp do nowoczesnych, zyskujących coraz większą popularność trendów na całym świecie. Rolowane bramy garażowe są bowiem niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim można zaoszczędzić sporo miejsca, ponieważ zwija się do montowanego u góry kasetonu. Wobec tego doskonale sprawdzają się tam, gdzie nie ma odpowiednio dużo przestrzeni do wjazdu.

Polecany przez nas model powstał z myślą o wymagających użytkownikach. Posiada napęd elektryczny, a sterowanie odbywa się przy pomocy pilota. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otworzyć lub zamknąć bramy roletowe. Bolesławiec to miasto, w którym szczególnie docenia się tak komfortowe rozwiązania.

bramy garażowe segmentowe Bolesławiec
bramy przemysłowe Bolesławiec

Bramy uchylne Bolesławiec

Bramy uchylne są doskonałym sposobem na poradzenie sobie z niskim nadprożem. Ponieważ jest to dość często spotykane w bolesławieckiej architekturze, nie mogło u nas zabraknąć dostosowanych do tego modeli. Są najczęściej wybierane do istniejących już budynków z ograniczonymi rozmiarami wjazdu. Nasze bramy uchylne wyróżniają się prostą budową i niezawodnością.

Bramy dwuskrzydłowe Bolesławiec

Kolejnym sprawdzonym w mieście rozwiązaniem są bramy dwuskrzydłowe. Pod pewnymi względami to tradycyjny model, który korzysta z wielu zaufanych technologii. Jednak wyposażyliśmy go w kilka ulepszeń, przez co spełnia dzisiejsze standardy – a nawet je przekracza. Wystarczy wspomnieć o ościeżnicy i skrzydle wykonanym z kształtowników stalowych ocynkowanych, które nie posiadają przegrody termicznej. Wypełnieniem skrzydła, jest zaś blacha stalowa ocynkowana, czyli trapez T-10 o pionowym, poziomym oraz skośnym układzie wypełnienia. Jeśli chodzi o bramy dwuskrzydłowe, Bolesławiec należy do miejsc, w których doskonale się sprawdzą ze względu na swoje szczególne walory użytkowe.

Bramy przemysłowe Bolesławiec

W kwestii takiej, jak bramy przemysłowe, Bolesławiec wykazuje się sporym zapotrzebowaniem na modele o profesjonalnym zastosowaniu. Można je zamontować nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale też zupełnie innych biznesach. Wystarczy wybrać odpowiedni model. Do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury polecamy dostępne w naszej ofercie bramy harmonijkowe, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz estetyką. W magazynach czy dużych halach przydadzą się z kolei roletowe i harmonijkowe bramy przemysłowe. Bolesławiec mieści w swoich granicach zróżnicowane biznesy o różnych potrzebach. Na szczęście jesteśmy również na to przygotowani, z naszymi specjalistycznymi produktami.

Bramy garażowe Bolesławiec

Nasza oferta wyróżnia się istotnymi szczegółami. Przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście. Dzięki temu potrafimy dobrać najlepsze do danego budynku bramy garażowe. Bolesławiec należy do miast cechujących się wysokim zapotrzebowaniem na profesjonalne rozwiązania w tej dziedzinie. Dlatego polecamy pomoc naszych specjalistów. Są oni doskonale zaznajomieni z lokalnymi warunkami i potrzebami, co w efekcie gwarantuje fachowy dobór modelu i bezproblemowy montaż.

Ponadto zapewniamy najlepsze ceny w regionie. Jeśli chodzi o bramy roletowe, segmentowe, przemysłowe czy bramy dwuskrzydłowe, Bolesławiec ma dostęp do wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Zachęcamy wobec tego do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową, aby otrzymać więcej informacji o produktach oraz szczegółach współpracy przy montażu.

Realizacje bram w Bolesławcu

Zaintersowała Cię nasza oferta?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY BRAMY