Bramy garażowe rozwierne Wrocław

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Cechy charakterystyczne:

  • ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej
  • wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia
  • elementy ościeżnicy są zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
  • ogranicznik otwarcia skrzydła
  • stopka ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia
  • ogranicznik zawiasów – zabezpiecza przed opadnięciem skrzydła
Brama garażowa rozwierna

Poszukujesz więcej informacji o ofercie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY UZYSKAĆ POMOC

Brama garażowa dwuskrzydłowa Wrocław

Brama garażowa dwuskrzydłowa to klasyczne rozwiązanie wśród dostępnych na rynku bram garażowych. Jest to nieskomplikowane, ale jednocześnie solidne i bardzo ekonomiczne wykonanie produktowe w zakresie budowania bram zabezpieczających garaż. Zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań daje gwarancję najniższych cen przy założeniu, że produkt będzie pracował niezawodnie przez wiele lat. Skrzydło i ościeżnica są wykonane ze specjalnie przygotowanych kształtowników stalowych, najczęściej bez przegrody termicznej. Kształtowniki są poddawane procesowi cynkowania, który skutecznie chroni materiał przed powstawaniem korozji w wyniku działania wody i powietrza. Panel ościeżnicy wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej trapezowej T-10 o poziomym, pionowym oraz skośnym układzie wypełnienia.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe Wiśniowski cennik Wrocław

W przypadku bram garażowych dwuskrzydłowych cennik nie uszczupli mocno portfeli Klientów. Sama idea podejścia do klasycznego zastosowania tego typu bram, bez instalowania zbędnych rozwiązań mechanicznych i automatycznych powoduje, że jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wśród dostępnych na rynku bram garażowych. Ceny bram mogą być nico zróżnicowane, z uwagi na możliwość przygotowania kształtowników o odpowiednim, wymaganym przez klienta wymiarze. Na cenę końcową wpływa również możliwość docieplenia bramy garażowej przy pomocy pianki poliuretanowej o odpowiedniej grubości, która jest umieszczana pomiędzy panelami skrzydła bramy.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe ocieplane  Wrocław

Bramy garażowe dwuskrzydłowe ocieplane mogą posiadać odpowiedniej grubości warstwę pianki poliuretanowej pomiędzy panelem przednim a tylnym. Takie rozwiązanie będzie chronić garaż przed utratą ciepła. Jest to dobre zabezpieczenie przed chłodnymi porami roku i z pewnością będzie skuteczne w kierunku zmniejszenia współczynnika przenikalności cieplnej. Końcowe wykonanie i montaż takiej bramy wiążą się z nieco większymi kosztami.

Bramy dwuskrzydłowe na wymiar Wrocław

W bramach garażowych dwuskrzydłowych na wymiar istnieje możliwość doboru długości oraz szerokości skrzydła, tak aby je dopasować do każdej wielkości garażu. Po przygotowaniu kształtowników o odpowiednim wymiarze wszystkie elementy ościeżnicy są ze sobą zespolone za pomocą połączeń skręcanych. W bramach dwuskrzydłowych firma Prokad zapewnia montaż ograniczników otwarcia skrzydła oraz specjalną stopkę, które mają za zadanie ograniczenie niekontrolowanego ruchu w kierunku zamknięcia. Dodatkowym atutem bramy dwuskrzydłowej Prokad jest zainstalowanie ogranicznik zawiasów, które zabezpieczają skrzydło przed opadnięciem.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe producent Wrocław

W przypadku bram garażowych dwuskrzydłowych producentów można wymienić bardzo wielu. Prym wiedzie tutaj firma Prokad, która już od wielu lat oferuje zróżnicowany asortyment innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji i montażu drzwi, bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych oraz aluminiowej stolarki okiennej, drzwiowej i przeciwpożarowej. Każde rozwiązanie jest rozpatrywane indywidualnie i dopasowywane do spersonalizowanych wymagań Klientów. Produkty firmy Prokad posiadają wiele opcjonalnych rozwiązań, których zakres zastosowania zależy tylko i wyłącznie od użytkownika końcowego.

Brama garażowa dwuskrzydłowa na wymiar Wrocław

Firma Prokad daje elastyczną możliwość wariantowania produktu. Brama garażowa dwuskrzydłowa na wymiar to opcja sprzedażowa, która daje szeroką możliwość wpływu na modyfikację wielkości bramy. Po wcześniejszych ustaleniach szczegółowych z Klientem można przygotować kształtowniki ościeżnicy bramy w wymaganych wymiarach, które następnie są łączone przy pomocy spojeń skręcanych. Do tego trzeba też przygotować odpowiedniej wielkości kształtownik skrzydła, który następnie jest łączony z ościeżnicą. Inną opcją konfiguracyjną bramy garażowej jest jej docieplenie lub możliwość zainstalowania napędu.

Brama garażowa dwuskrzydłowa z napędem Wrocław

Brama garażowa dwuskrzydłowa z napędem jest opcją sprzedażową dającą możliwość automatyzacji procesu otwierania i zamykania bramy. Takie rozwiązanie będzie mieć szczególne znaczenie w przypadku dużych i ocieplanych bram, które są przeznaczone do zastosowania w większych garażach, np. takich, które służą do garażowania dwóch samochodów lub planowany jest w takim garażu montaż szafek na narzędzia.

Firma Prokad oferuje nowej generacji napędy, które charakteryzują się wyjątkowymi parametrami technicznymi oraz posiadają inteligentne rozwiązania związane z możliwością sterowania bramą, np. wykrywanie przeszkód z zastosowaniem układu czułych fotokomórek.