Rozwiązania przemysłowe

Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 lub 60 mm.

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny (z pianką poliuretanową), segment aluminiowy przeszklony z szprosami, segment aluminiowy przeszklony VISUAL (bez szprosów).

W segmentach stalowych zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia bardzo stabilne mocowanie zawiasów.

bramy-przemyslowe-segmentowe-wisniowski-makropro
grupa-bramy-i-systemy-bramy-sementowe

Przemysłowe Bramy Segmentowe we Wrocławiu

W ofercie posiadamy szeroką ofertę bram roletowych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych.

Bramy przemysłowe segmentowe z serii MakroPro i MakroPro Alu oraz automatyczne bramy roletowe BR-100,a także niezawodne bramy podwieszane idealnie zamknięcia pomieszczeń hal przemysłowych.

Bramy Roletowe Wiśniowski

Nowoczesne bramy roletowe Wiśniowski zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Dostępne w pakiecie z napędem elektrycznym.

Bramy roletowe Wiśniowski spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i jakości.

Bramy i systemy roletowe Wiśniowski Wrocław
grupa-bramy-i-systemy-bramy-harmonijkowe

Bramy harmonijkowe Wiśniowski

Bramy harmonijkowe Wiśniowski przeznaczone są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury – wszędzie tam gdzie styl i elegancja łączą się z bezproblemową obsługą i funkcjonalnością.

Bramy przemysłowe dla wymagających

Jako autoryzowany dystrybutor marki Wiśniowski dostarczamy produkty o światowym standardzie w konkurencyjnych cenach przy krótkich terminach realizacji. Bramy przemysłowe Wiśniowski to rozwiązania dla wymagających klientów, którzy cenią sobie bezawaryjną funkcjonalność przez lata i możliwość dopasowania produktu do konkretnej specyfikacji.

W ofercie posiadamy bramy przemysłowe roletowe, przesuwno-podwieszane, przesuwno-podwieszane SlidePro, bramy harmonijkowe oraz przeładunkowe. Dzięki inwestycji w oferowane przez nas bramy przemysłowe Wiśniowski każde przedsiębiorstwo, duże, średnie lub małe zyska odpowiednią ochronę. Proponujemy rozwiązania skrojone na miarę, posiadające wszystkie wymagane atesty, gwarantujące bezpieczeństwo na co dzień i pozwalające na optymalizację pracy.

Dzięki bogatemu asortymentowi i elastycznemu podejściu do potrzeb Klientów, umożliwiamy wygenerowanie realnych oszczędności.

Czytaj więcej

Wszechstronne rozwiązania dla przemysłu

Jeżeli chodzi o bramy przemysłowe Wiśniowski Wrocław jest miastem, w którym z naszych usług skorzystało już wiele firm. W tym rejonie zyskaliśmy pozycję rzetelnego partnera biznesowego. Dzięki innowacyjnym technologiom jesteśmy w stanie prowadzić bramy przemysłowe na wiele sposobów (nisko, wysoko, standardowo, pionowo), co z kolei pozwala nam na dopasowanie ich do budynków z dachami skośnymi, niskim nadprożem czy o innych niestandardowych parametrach. Bramy przemysłowe Wiśniowski projektowane są tak, aby w maksymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń.

Przy niewielkim metrażu warto zdecydować się na segmentowe bramy przemysłowe Wiśniowski Wrocław to miasto, gdzie z takiego rozwiązania korzystają m.in. warsztaty czy magazyny. Dodatkową korzyść stanowi możliwość zamontowania drzwi przejściowych, pozwalające na wygodne przechodzenie pracownikom, kiedy brama jest zamknięta.

Jako oficjalny dystrybutor oferujemy wyłącznie sprawdzone bramy przemysłowe Wrocław jest obszarem, gdzie z powodzeniem działamy od lat.

Bezpieczeństwo i wygodna obsługa

Oferowane przez nas bramy przemysłowe odznaczają się bezproblemowym montażem oraz łatwością serwisowania. Posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, zarówno cieplne, jak i akustyczne. Do tego cechuje je elegancki, nowoczesny design, a możliwość wyboru koloru pozwala na idealne dopasowanie bramy do stylu budynku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na bramy przemysłowe Wrocław jest miastem, gdzie nasze produkty pomagają rozwijać się wielu przedsiębiorcom. Dzięki doskonałej jakości bramom przeładunkowym można znacznie przyspieszyć procesy logistyczne firmy. Z kolei bramy harmonijkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważny aspekt stanowi wygląd i doskonała prezentacja. Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy o oferowanych rozwiązaniach oraz przedstawimy dostępne bramy przemysłowe Wiśniowski Wrocław to miasto, gdzie znajduje się nasze biuro.

Jeżeli chodzi o bramy przemysłowe Wrocław to rejon, w którym zyskaliśmy pozycję lidera w dostarczaniu solidnych, skutecznych i funkcjonalnych rozwiązań dla biznesu oraz przemysłu.

Poszukujesz więcej informacji o ofercie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY UZYSKAĆ POMOC