Bramy rolowane Wrocław

Zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Bramy dostarczane są w pakiecie z napędem elektrycznym (zawarty w pakiecie).

Brama rolowana roletowa

Poszukujesz więcej informacji o ofercie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY UZYSKAĆ POMOC

Rolety garażowe Wrocław

Bramy garażowe to wykonane zgodnie z odpowiednią konstrukcją oraz funkcjonalnością drzwi, które prowadzą do pomieszczenia, w którym można przechowywać pojazdy mechaniczne, narzędzia i inne przedmioty, których trzymanie w domu jest nieopłacalne, lub utrudnione. Istnieje wiele odmian takich bram, jak np. segmentowe, rolowane, uchylne, czy też klasyczne dwuskrzydłowe. W przypadku garaży, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca roboczego i jest potrzebna wolna przestrzeń w obrębie pracującej bramy, skutecznie sprawdzą się rolety garażowe. Powstały one z myślą o wymagających użytkownikach i z dnia na dzień zyskują na coraz większej popularności.

Bramy roletowe Wrocław

Z uwagi na specyfikę działania, bramy roletowe są najczęściej już fabrycznie wyposażone w odpowiednie napędy elektryczne, które umożliwiają ich płynne i niezakłócone zwijanie oraz rozwijanie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej kontrukcji elektrycznego silnika rurowego. Takie urządzenie musi być przede wszystkim szybkie i szczelne. Konstrukcja powinna być również niezwykle wytrzymała na momenty gnące, a dzięki specjalnie zaprojektowanej przekładni planetarnej istnieje możliwość podniesienia panelu rolety o dużej masie.

Bramy garażowe roletowe Wrocław

Bramy garażowe roletowe pozwalają zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem, dzięki czemu można zaaranżować ją na wiele sposobów, na przykład zamontować dodatkowe oświetlenie, zawiesić narty czy bagażnik samochodowy. Dodatkowo, aby zaoszczędzić na energii elektrycznej, która oświetla garaż, można zamontować w panelach rolet odpowiednie profile z przeszkleniami. W tego typu bramach wszelkiego rodzaju uszczelki, jak dolna komorowa, szczotkowa w prowadnicach oraz uszczelka przytwierdzona do nadproża zapewniają bardzo dobrą izolację.

Bramy garażowe rolety Wrocław

W bramach garażowych rolety mogą być również dodatkowo ocieplone. Wówczas panel takiej rolety jest wykonywany z odpowiedniej jakości i grubości stali, lub aluminium. Profil panelu wypełnia się antyoksydacyjną pianką poliuretanową. Takie docieplenie bramy roletowej z pewnością przyczyni się do znacznego zmniejszenia współczynnika przenikalności cieplnej.

Bramy roletowe wiśniowski Wrocław

Bramy roletowe poza możliwością zaoszczędzenia wymaganej ilości miejsca w garażu są bardzo bezpieczne. Brama posiada blokadę kurtyny, która uniemożliwia jej podniesienie z zewnątrz. Krawędziowa listwa bezpieczeństw zwiększa bezpieczeństwo użytkowania kurtyny, która cofa się do pozycji otwartej po natrafieniu na przeszkodę. W bramie przewidziano również zastosowanie specjalnych zatyczek, zwanych aretkami, które mają za zadanie blokowanie pancerza panelu, aby lamele nie przesuwały się na boki i nie uległy rozsuwaniu, co w konsekwencji prowadziłoby do zniszczenia panelu roletowego.

Brama garażowa rolowana Wrocław

Brama garażowa rolowana posiada szereg innych innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności użytkowania. Do kolejnych zalet należy funkcja awaryjnego otwierania bramy przy pomocy korby awaryjnego otwarcia. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie, przydatne szczególnie w przypadku nagłego przerwania dostaw prądu. Korbę można zamontować od wewnętrznej strony bramy rolowanej a w przypadku braku możliwości wejścia do bramy, można zastosować opcję wyprowadzenia korby przez nadproże rolety na zewnątrz. Klient ma możliwość wyboru średnicy takiej korby awaryjnej.

Bramy rolowane Wrocław

Bramy rolowane posiadają najczęściej aluminiowe prowadnice bez przegrody termicznej i są montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu. Są wyposażone w odpowiednie uszczelki szczotkowe oraz ślizgi, które zapewniają stabilną i cichą pracę. Należy pamiętać, że taka brama najczęściej wykonuje kilka a nawet kilkanaście cykli dziennie.

Bramy garażowe rolowane Wrocław

Bramy garażowe rolowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania i eleganckim designem oraz konkurencyjnymi cenami. Poprzez zastosowanie estetycznej skrzynki aluminiowej, do której zawijany jest pancerz panelu rolowanego, brama tego typu zajmuje zdecydowanie mniej przestrzeni, którą można dodatkowo wykorzystać w garażu. Skrzynka takiej bramy może być montowana po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie pomieszczenia garażowego.

Drzwi garażowe rolowane Wrocław

Drzwi garażowe rolowane dostępne są w różnej kolorystyce w zależności od gustów Klientów. Mogą być to jaśniejsze kolory typu odcienie bieli, szarości czy agat. Z drugiej strony, jeżeli tylko istnieje takie zapotrzebowanie, firma Prokad dostarcza panele rolowane w ciemniejszej tonacji, takiej jak np. kolor czarny, ciemnobrązowy czy antracyt. Każde zamówienie jest osobno personalizowane wg konkretnych wymagań Klientów.

Bramy garażowe rolowane producent Wrocław

W przypadku coraz bardziej popularnych i konkurencyjnych cenowo bram garażowych rolowanych producent Prokad oferuje pełną gamę różnych opcji sprzedażowych, które mogą być konfigurowane w zakresie wymiarów bramy, jej kolorystyki i ewentualnego docieplenia.  Każdy Klient jest obsługiwany indywidualnie z bardzo dużą starannością.

Bramy rolowane wiśniowski Wrocław

Bramy rolowane to rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje rzeszę zwolenników w dobie coraz bardziej popularnego minimalizmu wnętrz domów mieszkalnych. Firma serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojej ekspozycji bram. Specjaliści Prokad po zapoznaniu się ze specyfiką produktową Klienta sporządzają kalkulację cenową, która może być następnie konfigurowana w zależności od dodatkowych funkcjonalności bramy.